Ta strona korzysta z plików cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz je w ustawieniach swojej przeglądarki. Rozumiem
CubiColor Powiększ

CubiColor

Nowy produkt

Kolorowa wersja budowy cieni pomagającą rozwijać i kształtować wyobraźnię przestrzenną, uczy umiejętności planowania i organizacji pracy, rozwija samokontrolę, koncentrację i inne. 

Więcej szczegółów

270,00 zł brutto

 • Nr katalogowy: 210006

  Kolorowa wersja budowy cieni. Zabawa polega na ułożeniu klocków zgodnie z zaprojektowanym kształtem i kolorem umieszczonym na karcie wzoru. Klocki układamy tylko na tych polach, które są zaznaczone. Kolor, który się znajduje na karcie – to kolor klocka z góry, nie z dołu. Jeżeli mamy ułożyć do góry np. dwa klocki to kolor na samej górze musi by taki jak na wzorze. Kolory bocznych ścianek klocka muszą być takie same jak na karcie wzorów. Karty ze wzorami różnią się stopniem trudności i ilością użytych kolorów. W miarę postępu w opanowaniu gry następuje więcej trudności poprzez dodawanie większej ilości klocków i większej zmianie (różnorodności) kolorów. Gra zawiera również czystą kartę na wzór, który może zostać stworzony przez samego gracza. 

  Wartości pedagogiczne:
  Budowa cieni jest wspaniałą zabawą pomagającą rozwijać i kształtować wyobraźnię przestrzenną, uczy umiejętności planowania i organizacji pracy, rozwija samokontrolę, koncentrację, sprawność manualną i koordynację wzrokowo – ruchową oraz określenie położenia przedmiotów w przestrzeni. 

  Zawartość:

  • 9 lakierowanych kolorowych drewnianych kostek (4x4cm),
  • 20 ilustrowanych kart ze wzorami, zrobionych na mocnym, laminowanym kartonie
  • 1 czysta karta wzoru
  • 2 plastikowe klipsy do zabezpieczenia kart
  • zestaw umieszczony w drewnianym pudełku z wysuwaną pokrywą
  • instrukcja w języku polskim

30 inne produkty w tej samej kategorii: