Ta strona korzysta z plików cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz je w ustawieniach swojej przeglądarki. Rozumiem
Zwierzątka i ich ubrania (nowy wzór) Powiększ

Zwierzątka i ich ubrania (nowy wzór)

Nowy produkt

Zestaw płytek z obrazkami powiązanymi logicznie do zabawy dydaktycznej.

Więcej szczegółów

55,00 zł brutto

 • Zestaw płytek z obrazkami powiązanymi logicznie do zabawy dydaktycznej.

  Nadruki na płytkach obejmują zwierzęta i powiększone fragmenty ich umaszczenia. Obrazki są czytelne. Projekt rysunku i kolorystyka – dostosowane do percepcji dziecka w wieku przedszkolnym. Ilość płytek jest optymalna do możliwości skupienia uwagi w warunkach swobodnej zabawy dziecięcej.

  Zabawa polega na połączeniu obrazka „zwierzę” z obrazkiem „fragment jego umaszczenia”. Aby sprawdzić poprawność doboru należy odwrócić obie płytki. Awers zawiera wzór, który pasuje do siebie tylko wtedy gdy zestawienie jest prawidłowe. Możliwość samokontroli jest kolejnym atutem prezentowanego zestawu.

  Loteryjka może być podstawą do prowadzenia zabaw dydaktycznych kształcących analizę i syntezę wzrokową znaku ikonograficznego, spostrzegawczość i umiejętność zapamiętywania motywu graficznego. Może być wykorzystana do zabaw stymulacyjnych w pracy indywidualnej oraz w pracy terapeutycznej w małych zespołach. Może być także inspiracją do swobodnych zabaw z elementem współzawodnictwa na zasadzie memory.

  ZAWARTOŚĆ:
  • 30 drewnianych płytek o wymiarach ok 8 x 4 cm z kolorowymi obrazkami.

30 inne produkty w tej samej kategorii: