Ta strona korzysta z plików cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz je w ustawieniach swojej przeglądarki. Rozumiem
Bączek Powiększ

Bączek

Nowy produkt

Bączek rozwija i doskonali zręczność, uczy umiejętności koncentracji uwagi oraz pomaga w nauce liczenia. 

Więcej szczegółów

74,00 zł brutto

 • Nr katalogowy: 120001

  Bączek można wykorzystać na wiele sposobów.
  Mogą się nim bawić małe dzieci, które umieszczają bączek na środku planszy i zakręcają nim, a potem sterując odpowiednio planszą próbują umieścić bączek w zatoczce. 
  Kolejność zatoczek zależy od ich fantazji. 
  Można iść po kolei począwszy od 1 do 10 lub kierować bączek po przekątnej. 
  Mogą również grać we dwoje lub kilku dzieci i wtedy poprzez umiejętne manipulowanie planszą kierujemy bączek do zatoczki, która ma największą lub na odwrót najmniejszą liczbę, wygrywa ten kto zebrał najwięcej lub najmniej punktów. 
  Zamiast liczb małe dzieci mogą również bawić się kolorami np. kierując bączek tylko do zatoczek czerwonych, niebieskich itd. lub idąc po kolei od najjaśniejszego koloru do najciemniejszego. 
  Większe dzieci mogą wykonywać już różnego rodzaju działania rachunkowe, które mogą różnić się zmiennym stopniem trudności. 
  Można np. wybrać sobie jakąś liczbę końcową, a potem poprzez umiejętne manipulowanie planszą kierować bączek tylko do zatoczek, które dają sumę tej liczby którą wcześniej wybrał. 
  Bączek daje wiele możliwości wspaniałej zabawy, zarówno dla większych jak i mniejszych dzieci, a to jak go wykorzystają w danej chwili zależy od ich wyobraźni. 

  Wartości pedagogiczne:
  Rozwija i doskonali zręczność, uczy umiejętności koncentracji uwagi oraz pomaga w nauce liczenia.

  Zawartość:

  • Drewniana plansza o wymiarach 22 x 22 x 3 cm, 
  • 2 drewniane bączki o wysokości 4 cm,
  • instrukcja w języku polskim

30 inne produkty w tej samej kategorii: