Ta strona korzysta z plików cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz je w ustawieniach swojej przeglądarki. Rozumiem
Aximo rolki duże (150 sztuk) Powiększ

Aximo rolki do grzebienia drewnianego

Nowy produkt

Rolki duże (150 sztuk) aximo to zabawy za pomocą, których można tworzyć formy mozaikowe w pionie. Dziecko rozwija umiejętności manualne wkładając i wyciągając elementy układanki.

Więcej szczegółów

195,00 zł brutto

 • Nr katalogowy: 220003

  Komplet dużych rolek aximo za pomocą, których można tworzyć formy mozaikowe w pionie. Rolki występują w 8 kolorach – biały, czarny, żółty, pomarańczowy, czerwony, fioletowy, zielony i niebieski. Dodatkową ich zaletą jest możliwość rozłączenia rolek, a potem złączenia już dwóch innych kolorów co daje mozliwość dwustronnego układania mozaiki. Kolorowe rolki umieszcza się w podstawce wg gotowych wzorów lub własnego pomysłu. Rolki wsuwa się swobodnie od góry w szczeliny grzebienia. Układane rolki tworzą obrazek warstwami, rzędami od dołu do góry. 

  Dzięki wspaniałej zabawie dziecko rozwija umiejętności manualne wkładając i wyciągając elementy układanki; odwzorowując wzory uczy się logicznego myślenia i pobudza koncentrację uwagi. Tworzenie własnych wzorów rozwija wyobraźnię plastyczną i przestrzenną dziecka. 

  Zawartość:

  • 150 sztuk kolorowych rolek (8 kolorów) o średnicy 3,5 cm wykonanych z estetycznego tworzywa,
  • zestaw gotowych wzorów do dużego i małego drewnianego grzebienia Aximo

Zobacz też

30 inne produkty w tej samej kategorii: