Ta strona korzysta z plików cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz je w ustawieniach swojej przeglądarki. Rozumiem
Zestaw Kontrolny PALETA Powiększ

Zestaw Kontrolny PALETA

Nowy produkt

Drewniany zestaw służący do zabawy i nauki.

Więcej szczegółów

46,00 zł brutto

  • Co to jest PALETA?

    PALETA to System Edukacji, który łączy w sobie zabawę, naukę i samokontrolę. Stanowi skuteczną pomoc w edukacji dzieci w wieku od 4 do 12 lat. PALETA służy do zabawy indywidualnej i grupowej, motywując wszystkich - mniej i bardziej zdolnych do zdobywania, poszerzania i utrwalania wiedzy. Wielokrotnie nagradzana w kraju i na forum międzynarodowym PALETA jest ceniona i polecana przez wychowawców, nauczycieli, terapeutów. Praca z PALETĄ pobudza i rozwija dziecięce zdolności, uczy wytrwałości i samodzielności, wzmacnia koncentrację, pozwala przezwyciężyć trudności pojawiające się w procesie edukacyjnym.


    Zestaw Kontrolny PALETA

    Jest wykonany z drewna, a swym wyglądem przypomina paletę malarską. Ma 12 kolistych wgłębień, w których umieszczone są okrągłe, drewniane klocki: 6 krążków i 6 pierścieni w sześciu kolorach. Paleta służy do zabawy i nauki w połączeniu z tarczami ćwiczeń: kolorowe klocki PALETY przeznaczone są do wykonywania ćwiczeń na tarczy. Zaletą PALETY jest to, że w każdej chwili można przerwać ćwiczenie w celu dokonania samokontroli poprzez równoczesne porównanie zadania i wyniku.

16 inne produkty w tej samej kategorii: