Ta strona korzysta z plików cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz je w ustawieniach swojej przeglądarki. Rozumiem
Symetric Powiększ

Symetric

Nowy produkt

Symetric to nauka rysowania symetrycznych obrazów, która jest wspaniałym ćwiczeniem aby rozwijać i dokonalić zręczność oraz opanować zdolność koncentracji. 

Więcej szczegółów

174,00 zł brutto

 • Proste podstawowe kształty umieszczone na przezroczystej folii pozwalają dzieciom na wykonywanie prostych ćwiczeń - rysunków doskonalących te umiejętności.
  Rysowanie symetrycznych obrazków pomaga dzieciom rozwijać - potrzebę dążenia do perfekcji, dokładności. Na tacy umieszczamy kartkę papieru A3 (lub dwie A4) i folię ze wzorem. Listwy umieszczone po bokach planszy zapobiegają ześlizgiwaniu się folii. Należy przerysować wzór symetrycznie na kartkę. Po zakończeniu pracy, dziecko może sprawdzić dokładność swojej pracy poprzez przyłożenie folii ze wzorem na narysowany przez siebie wzór. Na koniec dziecko może również na kartce dorysować symetrycznie wzór i pokolorować go wg własnego pomysłu.

  Nauka rysowania symetrycznych obrazów jest wspaniałym ćwiczeniem aby rozwijać, doskonalić zręczność i opanować zdolność koncentracji. Rozwija koordynację motoryczną i zmysł wzroku, dzięki analizie i pozycjonowaniu kształtów i odległości. Ponadto rozwija zdolność wizualizacji i wyobraźnię.

  Zawartość:

  • blat z białej płyty MDF z dwóch boków ograniczony drewnianymi listwami
  • 20 przezroczystych kart wzorów A4

30 inne produkty w tej samej kategorii: