Ta strona korzysta z plików cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz je w ustawieniach swojej przeglądarki. Rozumiem
DOŚWIADCZENIA

DOŚWIADCZENIA Jest 10 produktów.

 • 119,00 zł

  Naukowcy potrafią wymyślić tysiące zastosowań dla superabsorbenów, ale stworzenie tęczy w probówce to już szaleństwo! Na szczęście czysto naukowe. Kilkudniowa obserwacja efektów eksperymentu sprawi, że teoria barw nie będzie miała przed dziećmi żadnych tajemnic.

  119,00 zł
 • 79,00 zł

  Uwielbiany przez dzieci eksperyment obrazujący proces przeprowadzania reakcji chemicznej, w wyniku której powstaje glutowata substancja. Podczas zajęć dzieci poznają takie pojęcia, jak molekuły, polimery i ciecz nienewotonowska oraz obserwują jej właściwości w różnych warunkach.

  79,00 zł
 • 129,00 zł

  Śnieg nawet w lecie? Zadziwiające, że w wyniku zmieszania wody z niewielką ilością nietoksycznego proszku powstaje mnóstwo sztucznego śniegu. Czy można w lepszy sposób połączyć zabawę z wyjaśnieniem takich pojęć jak absorpcja, superabsorbenty i polimery?

  129,00 zł
 • 129,00 zł

  Śnieg nawet w lecie? Zadziwiające, że w wyniku zmieszania wody z niewielką ilością nietoksycznego proszku powstaje mnóstwo sztucznego śniegu. Czy można w lepszy sposób połączyć zabawę z wyjaśnieniem takich pojęć jak absorpcja, superabsorbenty i polimery?

  129,00 zł
 • 149,00 zł

  Eksperyment zaspokoi głód wiedzy przyszłych paleontologów. Samodzielne wykonanie formy i gipsowego odlewu figurki dinozaura wprowadza dzieci w tajniki pracy i badań naukowców, a lekcja daje sporą dawkę wiedzy na temat historii, a raczej prehistorii naszej planety.

  149,00 zł
 • 89,00 zł

  CO SPRAWIA, ŻE NUREK KARTEZJUSZA NURKUJE? Natchnieniem dla tego eksperymentu będą Archimedes, Pascal i Kartezjusz – dzieci skonstruują własnego nurka, będą sprężać powietrze i dowiedzą się dlaczego ściśnięcie cieczy nie jest taką prostą sprawą.

  89,00 zł
 • 125,00 zł

  JAK ZMIERZYĆ PROMIENIOWANIE ULTRAFIOLETOWE? Magiczne koraliki mogą przyczynić się do ochrony zdrowia dzieci, a z pewnością podniosą ich świadomość dotyczącą promieniowania ultrafioletowego i sposobów ochrony przed nim. Samodzielnie wykonana zmieniająca kolor bransoletka jest równocześnie wskaźnikiem natężenia szkodliwego promieniowania.

  125,00 zł
 • 99,00 zł

  Wykorzystując właściwości dwóch substancji spotykanych w produktach spożywczych – alginianu sodu i mleczanu wapnia - dzieci stworzą polimerowego robaka zagłębiając się w świat polimerów i chemii w kuchni. Te zabawne zajęcia przybliżają pojęcie polimeru, właściwości stanów skupienia i są punktem wyjścia do obserwacji.

  99,00 zł
 • 79,00 zł

  CZY MOŻNA NAPEŁNIĆ BALON JEDNYM DMUCHNIĘCIEM? Podczas tej lekcji dzieci przekonają się, czy jest to możliwe, będą obserwować właściwości powietrza, a także zbudują własną broń powietrznego rażenia – Airzookę!

  79,00 zł
 • 199,00 zł

  JAK SAMODZIELNIE SKONSTRUOWAĆ ROBOTA? Do czego można wykorzystać szczoteczkę do zębów? My wykorzystamy wiedzę o prostych obwodach elektrycznych,  połączymy ją z silniczkiem i baterią aby skonstruować robocika. Zwieńczeniem eksperymentu będą wyścigi naszych FUN botów!

  199,00 zł
Pokazując 1 - 10 z 10 pozycji