Ta strona korzysta z plików cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz je w ustawieniach swojej przeglądarki. Rozumiem
NAGRODY

NAGRODY Jest 6 produktów.

 • 17,90 zł

  Zimowy, błyszczący rozciągliwy „goo” o niesłychanych właściwościach.

  17,90 zł
 • 17,90 zł

  FUN air - czy można napełnić balon jednym dmuchnięciem? Czy stoi za tym magia, czy też prawa fizyki? Nie zgaduj, tylko poznaj lepiej powietrze. Nie ma nic fajniejszego niż nauka poprzez zabawę!

  17,90 zł
 • 17,90 zł

  FUN blob - jak zrobić polimerowego robaka? Dzięki temu eksperymentowi poznasz proste sztuczki mistrzów kulinarnych. Nie ma nic fajniejszego niż nauka poprzez zabawę!

  17,90 zł
 • 17,90 zł

  FUN bow - Tęcza w probówce.Tęcza w probówce? Jak zamknąć takie zjawisko w tak małym naczynku? Sprawdź sam, bądź jak naukowiec! Ten kolorowy eksperyment wymaga czasu, ale warto się potrudzić, ponieważ efekt jest zaskakujący!

  17,90 zł
 • 17,90 zł

  FUN snow - sztuczny śniegLubicie śnieg? Dzięki naszym naukowcom możesz samodzielnie zrobić śnieg nawet w środku lata! Wystarczy odrobina wody i nasz specjalny proszek. Do dzieła, przygotujcie odpowiednio swoje domowe laboratorium i spróbujcie wykonać ten eksperyment, a po chwili zobaczycie zaspę śniegu na waszym stole.

  17,90 zł
 • 17,90 zł

  FUN goo - ciecz nienewtonowskaFUN goo to prosty i bardzo efektowny eksperyment. Zamieniasz się w szalonego naukowca, łączysz dwie interesujące substancje, intensywnie mieszasz przez 3-4 minuty (postępując według instrukcji) i po chwili stajesz się posiadaczem zielonej rozciągliwej substancji!

  17,90 zł
Pokazując 1 - 6 z 6 pozycji